Prawo jazdy - Samochody

Oferujemy kursy na prawo jazdy kat.B. Posiadamy samochody zgodne z wytycznymi Ośrodków Egzaminowania w Warszawie. Wykłady realizowane są w formie  prezentacji on-line lub w multimedialnej sali wykładowej, a nasi kursanci otrzymują dostęp do platformy e-learningowej z modułem nauki i testów. Dodatkowo realizowane są praktyczne zajęcia z ratownictwa drogowego. To wszystko sprawia, że nauka jazdy kategoria B przebiega w naszym Ośrodku  w sposób zgodny z oczekiwaniami kursantów, który jednocześnie ułatwia przyswajanie wiedzy teoretycznej. Jako Ośrodek przygotowujący na egzamin na prawo jazdy kat. B jesteśmy rozpoznawalni na terenie miasta Warszawa z niestandardowego podejścia do procesu nauczania, które nieustannie udoskonalamy tak, aby jak najlepiej odpowiadać bieżącym trendom edukacyjnym. Nasze wykłady są ciekawe, angażują kursantów i maksymalizują efekt dydaktyczny, dzięki czemu ich uczestnicy nie muszą uczyć się na pamięć „suchej” teorii

Prawo jazdy kat. B Warszawa – do czego uprawnia

Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania samochodami osobowymi i dostawczymi o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, pojazdami wolnobieżnymi oraz czterokołowcami. Ponadto kategoria ta zezwala na ciągnięcie przyczepy lekkiej o masie całkowitej do 750 kg, a także po upływie 3 lat od daty zdobycia uprawnień, daje możliwość prowadzenia motocykli o pojemności silnika do 125 cm3.

Nauka jazdy kategoria B – automatyczna skrzynia biegów

W ofercie posiadamy również kursy na samochodzie Skoda Fabia z automatyczną skrzynią biegów. Pojazd ten jest bardzo łatwy w nauce i późniejszej jeździe. Biegi zmieniają się automatycznie bez świadomości kierującego, silnik nigdy nie zgaśnie, a samochód nie stoczy się z górki przy ruszaniu z miejsca. Rola kierującego ogranicza się do kierowania i obserwowania drogi.

Automat po zakończeniu szkolenia jest podstawiany na egzamin państwowy, za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł.

Naukę jazdy kategoria B na automatycznej skrzyni biegów polecamy nie tylko osobom przygotowującym się do egzaminu na prawo jazdy, ale również kierowcom, którzy po wielu latach prowadzenia pojazdu z manualną skrzynią biegów chcą zakupić samochód w automacie i do podjęcia ostatecznej decyzji potrzebują kilku godzin praktyki w poruszaniu się po mieście.

Prawo jazdy kat. B – jazdy doszkalające Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Kursantów oraz młodych kierowców oferujemy jazdy dodatkowe, w ramach których możecie Państwo odbyć dodatkowe zajęcia przed egzaminem praktycznym, jak również nabyć pewności siebie po pozytywnie zdanym egzaminie. Jazdy doszkalające kat. B to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby wrócić za kierownicę po dłuższej przerwie – pomagają przypomnieć sobie podstawowe umiejętności, jednocześnie oswajając kierowcę z aktualnym natężeniem i dynamiką ruchu drogowego w Warszawie.

UWAGA! Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w przezroczyste kurtyny oddzielające kursanta od instruktora, jak również każdorazowo dezynfekujemy ręce kursanta oraz wszystkie elementy pojazdu, które dotyka. Pojazdy są regularnie wietrzone i okresowo ozonowane.

Szczegóły oferty

Cena kursu zawiera:

 • 30 godzin jazd praktycznych:
  • 4 godziny praktycznego szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego.
 • Egzamin wewnętrzny jako 31-sza godzina jazdy.
 • Materiały do nauki (dostęp do platformy szkoleniowej z modułem nauki i testów on-line)
 • W okresie pandemii nie realizujemy wykładów w grupie
 • Dodatkowo płatne są wykłady LIVE gdzie wykładowca na żywo prowadzi zajęcia-koszt -100 zł.

Firma dysponuje:

 • Multimedialną salą wykładową wyposażoną w komputery z najnowszymi testami.
 • Platformą do realizacji kursów on-line.
 • Placem manewrowym oświetlonym po zmroku.
 • Samochodami wyposażonymi w klimatyzację oraz elektrycznie sterowane lusterka i otwierane szyby. Cała nasza flota jest regularnie serwisowana w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu jazdy naszym kursantom.

Kurs prawa jazdy można opłacać w trzech nieoprocentowanych ratach rozłożonych na czas trwania szkolenia. Pierwsza wpłata 500 zł, wymagana jest przed kursem, płatność gotówką w biurze lub przelewem na konto.

Warunki przystąpienia do kursu:

samochody na jakich szkolimy

Hyundai I20

hyundai i20 - szkoła jazdy Sarbo

Skoda Fabia (automat)

skoda fabia - szkoła jazdy Sarbo

Cennik

Kategoria B (Hyundai I20)

2400zł
Ilość: wykłady 30h, jazd 31h

Kategoria B (Hyundai I20) + jazda po autostradzie

2600zł
Ilość: wykłady 30h, jazd 34h (ok. 200 km po autostradzie)

Kategoria B Automat (Skoda Fabia)

2500zł
Ilość: wykłady 30h, jazd 31h (automatyczna skrzynia biegów)

Kategoria B (kurs dla osób głuchoniemych)

3500zł
Ilość: wykłady 30h, jazd 31h​ (manual lub automat)

Kategoria B + A2 lub A (Hyundai I20, Yamaha MT07)

3800zł
Ilość: wykłady 30h, jazd 52h (zyskujesz 400zł)

Kategoria B po kursie B1 (Hyundai I20, Skoda Fabia)

1600zł
Ilość jazd: 21h (tylko jazdy praktyczne)

Podstawienie na egzamin - Automat (Skoda Fabia)

100zł
Opłata za wypożyczenie

Pakiet autostradowy (Hyundai I20)

300zł
Ilość jazd: 3h (jazda po autostradzie ok 200 km trasy, wjazdy, zjazdy, pas rozbiegowy, prędkość)

Nieobecność na jeździe

30zł
Po opłaceniu jazda zostanie przeplanowana

Jazdy doszkalające (Hyundai I20, Skoda Fabia)

85zł
Ilość jazd: 1h (skrzynia: manualna, automatyczna)