Prawo jazdy Warszawa - cena

koszt-prawa-jazdyKoszt kursu na prawo jazdy zależy do wybranej kategorii uprawnień. Szkolenie na kategorię B jest droższe niż kurs na kategorię A. Wysokie zniżki na kursy przysługują osobom, które zdecydują się na jednoczesne opłacenie szkolenia na dwie kategorie. Dodatkowe koszty poniosą kursanci, którzy wykupią więcej godzin jazdy niż w podstawowym pakiecie lub będą nieobecni na umówionej godzinie.

Ile kosztuje prawo jazdy?

Cena prawa jazdy w Warszawie w przypadku kategorii B na samochody osobowe do 3,5 t wynosi od 3800 zł za pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne na samochód z manualną skrzynią biegów. Część teoretyczna obejmuje 30 godzin. Jazdy trwają 31 godzin, w ramach których kursant ćwiczy jazdę po mieście oraz poza terenem zabudowanym. Cena kursu na prawo jazdy kategorii B z pakietem autostradowym jest wyższa o 300 zł.

Jaka jest cena kursu na prawo jazdy na samochód z automatyczna skrzynią biegów? Kursanci zapłacą za pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne 3800 zł. W przypadku kursu na kat. B po wcześniejszym kursie na prawo jazdy kat. B1, uczestnik szkolenia zapłaci 2400 zł.

Cena prawa jazdy na jednoślady rozpoczyna się od 1600 zł za uprawnienia AM. Kategoria A kosztuje 3100zł,a  A1 i A2 kosztują 2800 zł.  Jednoczesne szkolenie na kategorię B + A2 lub A to koszt od 6600 zł.

Cena kursu obejmuje koszt materiałów do przygotowania się z teorii, oraz koszty związane ze szkoleniem praktycznym przez instruktora, w tym paliwo, oraz egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.

Cena kursu na prawo jazdy w Warszawie

Jeśli nie satysfakcjonuje Cię odpowiedź znaleziona w tym artykule, odsyłamy do naszej zakładki cennik w menu strony – Znajdziesz tam konkretne ceny kursów na prawo jazdy, w zależności od kategorii i konfiguracji kursu.